تو دنیای امروزی کسایی بردن گه از قدرت متافیزیک استفاده می کنن و در کنارش تلاش فیزیکی هم دارن .

می خوام بهت 9 تا نکته بگم که فقط کافیه 9 روز بهش عمل کنی ، اما قبلش ببین با خودت چند چندی ؟ 

چند بار برات پیش اومده ی کار صد در صدت یهویی بهم خورده ؟

چند بار به خودت گفتی بدشانس ؟ 

چند بار نامید شدی از تمام تلاش های روزانه ات ؟ 

پس با دقت این مقاله رو بخون

قبل از هر چیزی نیت واضح خودت رو از انجام این 9 تا تکنیک بنویس روی یک کاغذ ، میخوای به کجا برسی ؟ چی میخوای ؟

نکته اول 

1 ) هروز یک شمع روشن کن ، به مدت 9 روز تکرارش کن 9 عدد خوش شانسی توی فنگشویی هست ، انقدر این نکته مهمه که به نظرم بهتره زنگ آلارم گوشی ات رو روشن کنی تا این 9 روز رو فراموش نکنی و حتی بهتره اول برگه ای که نیتت رو مشخص رمش نوشتی زیر شمع روش قرار بدی . 

نکته دوم 

2 ) چراغ جلوی درب خونه ات رو 9 شب به مدت 3 ساعت روشن کن (درب ورودی شما جایی هست که از نظر فنگشویی همه فرصت ها از آن داخل می شود ) پس با این کار سیگنال آمادگی پذیرش تغییر رو به کائنات بده . 

نکته سوم 

3 ) 27 وسیله رو توی خونه ات جا به جا کن ، عدد 27 در فنگشویی خوش شانس است و این جابجایی باعث ایجاد انرژی و ارتعاش می شه . 

نکته چهارم 

4 ) 21 وسیله رو از خونه دور کنید یا ببخشیدش یا دور بیاندازید ، هر وسیله ای که میره بیرون فضایی رو ایجاد می کنه که جهان با چیزهای جدید پر می کنه . 

نکته پنجم 

5 ) از همه شعله های روی اجاق گاز خود استفاده کنید ، شاید اگر دقت کنی همیشه دوست داری یک یا دو شعله خاص استفاده کنی ولی همه رو هروز برای حتی چند ثانیه روشن کن تا انرژی آتش رو به حرکت در بیاری 

نکته ششم

6 ) اجاق گازت و تمیز کن ! مراقبت از اجاق گاز که تجلی عظیم فراوانی در زندگی شماست ، این پیام رو به کائنات میده که از فراوانی نگهداری میکنند.

نکته هفتم 

7 ) لامپ های خانه ات رو چک کن ، لامپ هم عنصر آتش است ، پس هیچ لامپ خرابی نداشته باش و حتی می تونی بسته به نیتی که داری بخش مورد نظرت رو از روی نقشه پاکوا انتخاب کنی و شدت لامپهای اون بخش رو زیاد کنی

نکته هشتم 

8 ) درب ورودی منزل ت رو تمیز کن ، 9 شب ! از آنجا که درب های ورودی جایی است که فرصت های جدید وارد زندگی شما می شوند وانمود کنید مهمان بسیار مهمی دارید و جلوی درب ورودی خود را جارو کنید و گرد و غبار و تار عنکبوت را از خانه خود دور کنید به این نیت که تغییر در راه است .

نکته نهم 

9 ) یک کاسه نمک دریایی در گوشه های راکد یا درهای خانه خود قرار دهید ، نمک دریا انرژی منفی راکد رو به خودش جذب می کنه ، 9 شب این کار رو تمدید کید . یعنی هر 24 ساعت این نمک ها رو دور بریزید و نمک جدید بگذارید .

شما این سیگنال رو به کائنات میدی که انرژی های قدیمی از بین رفته و انرژی جدید و انرژی جدید وجود دارد.

حالا بسته به نیت ها توی دوره اصلی یاد دادیم که هشت جهت اصلی و فرعی انرژی داریم.

اگر می خوای توی نیت های بعدی ات که از تکنیک 9 تایی فنگشویی استفاده کنی ، میتونی با یادگیری اصولی و کامل فنگشویی استفاده کنی ، میتونی با یادگیری و اصولی و کامل فنگشویی تمام کارهای بالارو روی بخش مورد نظرت پیاده کنی . 

اگر واقعا روی به دست آوردن خوشبختی بدون تلاش و سختی مصمم هستی ، میتونی دوره اصلی ما رو تهیه کنی …

خوب حالا بهت پیشنهاد می کنم اگه می خوای اصولی فنگشویی رو یاد بگیری تا جادوی محیط رو با چشمات روی سلامتت ، شغلت ، رابطه ات و سفر و فرزندت ببینی 

اصلی ترین دوره ی ما رو تهیه کنی

زندگیت رو تغییر بده

نتایج افرادی که از دوره استفاده کردند

اگر فنگشویی 1 و 2 را باهم بگیرید جمع مبلغ 

5.400.000 تومان می شود

که از این مبلغ 50% در اکانت تو  به عنوان هدیه شارژ میشه و تا 30 روز از این رقم برای خرید دوره جدیدتر استفاده کنی

اگر میخوای فنگشویی رو اصولی و حرفه یاد بگیری شماره ات را اینجا وارد کنید تا پشتیبان های ما در کمتر از 72 ساعت با تو تماس بگیرند

شماره ات و بزار

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .