تاثیر رنگ در روابط

  یه فنجان قهوه برای کل زندگیت کافی نیست…!

 تا حالا سعی کردی از جادوی رنگ در لباس پوشیدنت کمک بگیری؟

هررنگی در فنگ شویی رمز و رازی داره که برای تقویت یا درمان یکی از جنبه های زندگی به کار می ره، اگه می خوای کسی رو جذب کنی یا رابطتو گرم کنی با من همراه شو:

رنگ های خاصی وجود دارن که به حال و هوای رابطه عاشقانه کمک می کنن،وقتی در استایل یا دکوراسیون خونه و اتاق خوابت از رنگی استفاده می کنی،ارتعاشی ایجاد می شه و منجر به واکنشی شیمیایی می شه که تداعی کننده عشق، هیجان، جذابیت و همنشینی.

شاید فکر کنی آبی رنگ عاشقانه ای نیست ولی جالبه بدونی احاطه شدن با رنگ آبی راه های ارتباطی رو برای شروع یک رابطه صادقانه و شفاف باز می کنه، به علاوه رنگ آبی نماد وفاداری، اعتماد و  درک متقابله.

شاید فکر کنی کاش زودتر می دونستم و رابطه ی درستی رو شروع می کردم ولی نگران نباش برای توام راه های زیادی هست، مثلا می تونی با پوشیدن لباس سبز یا به رنگ سبز درآوردن اتاق خواب، تجربه‌ ی شیرین و دوست‌داشتنی برای خود و همسرتون رقم بزنی.

این رنگ ها رو استفاده کن و معجزه شو توی زندگیت ببین…

فقط یادت باشه، قهوه بنوشی احساس خیلی خوبی پیدا می کنی و می تونی تا 3 ساعت آینده سرحال باشی؛ اما اگر در همه زندگیت فقط یک فنجان قهوه بنوشی نمی تونی انتظار داشته باشی که تا همیشه سرزنده بمونی،انتخاب با خودته که به همین نتیجه اکتفا کنی یا دوست داری زندگیت سرشار از سلامتی، ثروت و آرامش باشه…

اگه سوالی داری یا فکر می کنی نیاز به مشاوره داری شماره تو بذار، کارشناسان ما مشتاقن باهات گپ بزنن.

 

 

اگر نیازی به توضیحات بیشتری داری شماره ات رو بزار تا پشتیبان های ما در کمتر از 48 ساعت باهات تماس بگیرند.

شماره ات و بزار

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 این مقاله رو با دوستات داخل واتس اپ به اشتراک بزار 

اشتراک گذاری در whatsapp
با دوستانتون به اشتراک بزارید