فنگ شویی اتاق خواب زوج

بین چیدمان خونه و رابطه عاشقانه، ارتباط تنگاتنگی وجود داره. اما چطور فنگ شویی برای عشق استفاده می شه؟ ما بهترین توصیه‌های فنگ شویی رو برای تجدید نظر در دکوراسیون که منجر به عشق شه برات آماده کردیم.

رنگ صورتی نشونه عشق در فنگ شوییه، می تونی تنها قسمت هایی از اتاقو صورتی کنی.

اگه از صورتی خوشت نمیاد، از رنگ قرمز بسیار کم و در قسمتی از اکسسوری ها برای شورانگیز شدن عشقت استفاده کن، فقط مراقب باش و هوشمندانه عمل کن: “قرمز زیاد می‌تونه منجر به پرخاشگری و عصبانیت شه از مقدار خیلی کم شروع کن.” می‌تونی در قسمت کوچکی از پتو، فرش، نقاشی یا دیوار قرمز استفاده کنی. تنها چیزی که باید یادت باشه، اینه که باید متعادل باشه. توصیه ام اینه رنگایی رو انتخاب کن که بهترین احساسو به تو و همسرت می ده.

راحتی اتاق خواب خیلی مهمه، روی خرید ملحفه‌های نخی و مرغوب خیلی دقت کن، مرتبا عوضشون کن و مطمئن شو کاملا تمییز باشه. رنگای سفید، سبز روشن، صورتی، نارنجی به گرم شدن رابطه کمک می کنه.

وسایل ورزشی و هر شی و مبلمان اضافه که اتاق خوابتو شلوغ کنه رو سریع رفع انباشتگی کن چون می تونه  حال و هواتو خراب کنه. به تمییز کردن اتاق خوابت ادامه بده، همونطور که وسایلی عشق رو جذب می کنه، بعضی چیزا مانع و مخربه عشقه. وسایلی که از گذشته و رابطه قبلی در اتاقت هست رو سریعا ازونجا بردار و محیطو پاکسازی عاطفی کن. هر چیز شکسته و بلااستفاده رو دور بریز. به جای فهرست کارها و نامه های باز نشده، اتاق خواب خودتو با آثار هنری آرامش بخش در جاهای مناسب پر کن و از اسپری های رایحه درمانی یا شمع های معطر استفاده کن تا مطمئن شی، فضا همیشه بوی خوبی داره و پاکسازی شده.

بو یکی از قوی ترین تجربیات حسیه که فوراً روی احساس مثبت یا منفی شما اثر می ذاره. قدرت رایحه درمانی راهی فوق العاده برا ایجاد یه محیط جذاب عاشقانه در زندگیته.

یکی از ساده‌ترین و بهترین راه‌ها برای تزئین خونه و اتاق خواب، استفاده از گیاهان طبیعی و یک دسته گل تازه اس. همیشه گل های خشک شده را با گل های تازه جایگزین کن، بلافاصله چی رو تقویت می کنه. گیاهان فواید بی‌شماری برای سلامتی، از بهبود کیفیت هوا گرفته تا تقویت سیستم ایمنی و سلامت روانی، دارن.

آتش عنصری در فنگ شوییه که به ایجاد جرقه در یک رابطه جدید یا روشن نگه داشتن عشق در رابطه فعلی کمک می کنه. می تونی از روشن کردن شومینه یا شمع برای جذب عشق استفاده کنی.

آثار هنری و بیان خلاقانه همیشه یکی از درمان های عشقیه. تابلو و هنری رو انتخاب کن که حس خوب برات ایجاد کنه.

هرچیزی در اتاق استفاده می کنی باید جفت باشه، مثلا دوتا پاتختی، دوتا چراغ خواب و دوتا صندلی به دکوراسیون اضافه کن.

حدالامکان، حرفه و شغلتو از اتاق خواب تفکیک کن. تختتو به عنوان فضایی مقدس برای خواب در نظر بگیر. اگه مجبوری فضای خواب و کارتو، توی یه اتاق بذاری حتما این دو فضا رو با پارتیشن یا پرده جدا کن.

تاج تخت باید محکم و کامل باشه که حس حمایت ، توانایی ایجاد تسلط بر زندگی ، شغلی پایدار، شاد، سالم و روابطی محکم و عاشقانه. چوب و پارچه لمسه بهترین انتخابن ولی بهتره از فلز برای تاج تخت استفاده نکنی.

تختتو در گوشه اتاق گیر ننداز، تخت باید از دوطرف با دیوار فاصله داشته باشه و برای ایجاد حس امنیت فقط از سمت تاج به دیوار متصل بشه.

بهتره از تخت های باکس دار استفاده نکنی، و در فضای زیر تخت وسایلتو انبار نکن.

به نورپردازی درست و تنظیم نور ورودی توسط پرده و انتخاب نوع و رنگ چراغ مناسب برای اتاق خوابت، که کیفیت خوابتو تضمین می کنه توجه ویژه کن.

ماهیت فنگ شویی در ایجاد تعادله، به دکوراسیون اتاقت دقت کن.اگه اتاق خوابت خیلی شیک و ظریفه یا تاریک و مردانه باشه، مناسب نیست. مهمه تعادلی ایجاد کنی تا برای هر دو انرژی راحت و متعادل باشه.

در بخش جنوب شرقی اتاق خوابت عکس های دونفره با قاب قرمز، کرمی یا زرد بذار.

همه وسایل الکترونیک و تلویزیونو بیرونه اتاق خوابت بذار، چون انرژی منفی تولید می کنه و کیفیت خواب و عشقتو کم می کنه.

اگه اتاقت مستره و حمام یا سرویس داخل اتاق داری، همیشه تمییز باشه و درشو بسته نگه دار.

هوای آلوده یا بد می تونه منجر به ناراحتی و احساس بد شه که می تونه بر زندگی عشقت تأثیر منفی بذاره. هوای پاک لبخند، آرامش و آسایش میاره.

اگر فنگشویی 1 و 2 را باهم بگیرید جمع مبلغ 

5.400.000 تومان می شود

که از این مبلغ 50% در اکانت تو  به عنوان هدیه شارژ میشه و تا 30 روز از این رقم برای خرید دوره جدیدتر استفاده کنی

اگر نیازی به توضیحات بیشتری داری شماره ات رو بزار تا پشتیبان های ما در کمتر از 48 ساعت باهات تماس بگیرند.

شماره ات و بزار

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 این مقاله رو با دوستات داخل واتس اپ به اشتراک بزار 

اشتراک گذاری در whatsapp
با دوستانتون به اشتراک بزارید