قصه فنگشویی

(جادوی ثزار)

داستان از اونجا شروع شد که یه روز نشسته بودم توی خونه ام که یکی از همکارهای آموزشی بهم زنگ زد و گفت خانم … ( که اسمشون رو نمی تونم بیارم) می خواد ازت مشاوره فنگشویی بگیره و توی بخش عاطفی اش انرژی بلوک شده رو باز کنه .

نزدیک 2 ماه باهاش پیش رفتم ، اول بهم گفت چند تا اِلمان بگو حل شه مشکل من ولی بهش توضیح دادم که اول باید مراحل فنگشویی به ترتیب پیش بره (رفع انباشتگی ، پاکسازی) و بعد تازه بریم سراغ چیدمان ، یه ماهی درگیر 2 مرحله اول بود و خداروشکر حرف گوش کن بود.

میگفت با همسرش 5 سال دوست بوده و الان 3 ساله ازدواج کردن ولی توی این 3 سال 4 بار قهر طولانی داشتن که از خونه رفته .

اولین آیتم که بهش گفتم ، رفع انباشتگی گوشی موبایلش و وسایلش بود از عشق های قدیمی اش ….

نکته دوم اماده سازی اتاق عشق بود که یکی از کوچکترین کارها خلوت کردن کمدها برای زن و مرد بود ، که ایشون با خنده می گفت من کل اتاق خواب مشترکمون رو کمدهاش رو با لباس های خودم پر کرده بودم .

خلاصه این پروسه 3 ماه زمان برد تا من امروز سه نتیجه قابل توجه و قابل اعلام ازش گرفتم .

1 – همسرم خودش اینبار داوطلب آشتی شد (چون به گفته ایشون آنقدر مغرور بود که هیچ وقت برای آشتی پیش قدم نمی شد و واسطه و پیغام می فرستاد )

2 – با کارم مشکل داشت و احساس عدم امنیت می کرد ولی در نهایت تعجب با پروژه سینمایی اخیرم و قرارداد تبلیغات جدیدم موافقت کرد و گفت خوشحالی تو در کارت معنی پیدا می کنه و من با خوشحالی تو خوشحال می شم …

3 – یک کادوی گران بها که از من درخواست کرد اعلام نکنم چون گویا در پیچ اینستاگرامیش نشون داده هم از همسرش بعد از 1 سال اخیر که در تنش بودن و هیچ هدیه ای رد و بدل نکرده بودند دریافت کرد .

امیدوارم این نتیجه برای تو هم زنگ خطری باشد که محیط می توانه تاثیر سازنده بگذارد و اگر آگاه باشیم و برعکس رد صورت عدم تسلط به فنگشویی محیط می تونه مخرب عمل کنه …

اگر هنوز به خانواده بزرگ (فنگشویی مهشید رئیسی ) ملحق نشدی و تازه واردی پیشنهاد اول من به تو عضویت در کانال تلگرامی رایگان جادوی ثزار است .

برای ورود به کانال جادوی ثزار

اینجارو لمس کنید

 این مقاله رو با دوستات داخل واتس اپ به اشتراک بزار 

اشتراک گذاری در whatsapp
با دوستانتون به اشتراک بزارید