متاپاد ۴

 

طرفای سال ۹۷ بود که یهو پای من شکست و خیلی اتفاقی افتادم توی آموزش چون من کارم اجرای دکوراسیون های لوکس بود و اصلا وقت ضبط آموزش نداشتم این اتفاق رو خیریت دونستم و تا زمانی که پام خوب شه آموزش آنلاین دادم و بعد کلاس های حضوریم شروع شد.

اولین سمینار من توی دانشگاه الزهرا برگزار شد که یه دختر مو بلند یه گوشه نشسته بود، اون سمینار هم تدریس بود، هم معرفی دوره حضوری. باز هم همون دختر رو توی کلاس حضوریم دیدم، از اول هم توجه ام رو جلب کرد.

اون موقع کارمند بود و ماهی ۴ میلیون حقوق میگرفت و اومده بود توی کلاس مدیریت من تا بتونه کار آزاد انجام بده، کلاس ۲ ماه طول کشید و بعدش بهم گفت که استعفا داده و می خواد به صورت پروژه ای کار بگیره،  اگر حقیقت رو بخوایین من هم اولش ترسیدم که نتونه از پسش بربیاد ولی در کمال نگرانی و تعجب من تو کمتر از ۲ ماه اولین کار پروژه ای خودش رو گرفت و بعد کارها پشت هم براش اومد.

من سال ۹۹ یه لایو باهاش گذاشتم اون موقع هنوز پیج من ۴۶ کا بود، یادمه با یه ذوقی گفت که درآمد سالانه ۵۰ میلیون اش توی سال ۹۸ تبدیل شده به سالانه ۲۰۰ میلیون تومان.

می خوای دلیلش رو بدونی؟!

اون خواست، من هم تجربمو در اختیارش گذاشتم و شد..!

اگر واقعا به خدا ایمان داشته باشیم، به نظر من خواستن چیزهای کوچیک ازش گناهه، پس تو هم بزرگ بخواه..!

با توکل به خدا، بعد از ۲ سال کنار گیری از کلاس های حضوری، در آخر سال ۱۴۰۰ تصمیم به نام نویسی اولین و بزرگترین دوره مدیریتی مهشید رئیسی به نام TTC (teacher training course ) را گرفتم

 تو هم اگر این مقاله را تا اینجا خوندی برای یک تغییر بزرگ آماده ایی.

همین الآن شمارتو بذار تا تیم پشتیبانی برای توضیحات کلاس حضوری با تو تماس بگیرن.

 ” هزینه کلاس ۴۰ میلیون تومان می باشد “

اگر نیازی به توضیحات بیشتری داری شماره ات رو بزار تا پشتیبان های ما در کمتر از ۴۸ ساعت باهات تماس بگیرند.

شماره ات و بزار

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .