فاصله شما با ثروت فقط خواندن

این مقاله در کمتر از 6 دقیقه است

 سلام ، من مهشید رئیسی هستم و اومدم یه اعترافی کنم ، زمانی که زیاد کار میکردم یعنی از ۷ صبح می زدم بیرون که ۸:۳۰ سرکار باشم و کارت بزنم و 6 بعدازظهر توی ترافیک برمی گشتم تا 7:30 شب خونه باشم زمان زیادی نه ؟ پول و درآمد کمی داشتم ولی زحمت زیادی کشیدم  .

مثه این میمونه که تو بخوای از کرج تا تهران رو با پای پیاده بری زحمت زیادی می کشی ولی دقیقا از سر اتوبان تا انتهاش ۶ ساعت باید پیاده روی کنی در حالیکه با ماشین نیم ساعت راهه! 

بعد از ۴ سال اشتباه کار کردن و زحمت زیاد کشیدن یه زنگی توی گوشم با دیدن یه فیلم توی خونه خواهرم زده شد (اسم فیلم Limitless 2011 ) که من میتونم باهوش تر کار کنم ، نه فقط به خوام کار کنم من واسه کسب درامد آزاد و خروج از کارمندی از سال ۹۲ تا سال ۹۹ خیلی بها دادم. دوست من اگر یه راهنما و مرشد داشتم این پروسه به جای هفت سال 1 تا 3 سال می شد

روند رو به رشدم بود ، درآمد مدام افزایش پیدا می‌کرد ولی انفجار رشد من زمانی اتفاق افتاد که با رموز پول و معانی کار آشنا شدم. هیچ وقت لازم نمی دیدم این رمز و رازها را جایی بگم چون فکر میکردم خانم های ایرانی علاقه به رشد و کارکردن ندارن.

تا اینکه یه روز داخل پیچم پرسیدم و گفتم خانم ها دلتون می خواد کار کنید و کسب درآمد داشته باشید دیدم ۹۰ درصد علاقه شدید به رشد دارن حالا شما هایی که دارید این مقاله (متاپاد) رو میخونید چند دسته اید.

  • خانه دار
  • خانه دار و مادر
  • کارمند و متاهل
  • کارمند مجرد
  • دانشجو
  • کارآفرین با کار زیاد و درآمد کم 

 

اگه دلت میخواد که سخت کار کردن ها تموم شه و با لذت کار کنی و تا چند برابر گذشته درآمد داشته باشی اگه دلت میخواد که از بیکاری خارج بشی و یه کاری داخل خونه واسه خودت دست و پا کنی ، اگه دلت میخواد کنار کار کارمندی عصرها و شب ها یه کار پر هیجان داشته باشی که به اندازه حقوقت یا حتی تا سه برابر حقوقت برات درآمد داشته باشه!؟

اگه دلت میخواد که سخت کار کردن ها تموم شه و با لذت کار کنی و تا چند برابر گذشته درآمد داشته باشی ؟

اگه دلت میخواد که از بیکاری خارج بشی و یه کاری داخل خونه واسه خودت دست و پا کنی ، اگه دلت میخواد کنار کار کارمندی عصرها و شب ها یه کار پر هیجان داشته باشی که به اندازه حقوقت یعنی تا سه برابر حقوقت برات درآمد داشته باشه . ؟

من برات یه دوره تعریف کردم که اصول کسب و کار رو توی ۱۵ جلسه یادت میدم

(اسم دوره : کسب درآمد 9 تا 90 میلیونی با گوشی )

متاپل 3


برای اینکه از نحوه ثبت نام در دور مطلع بشی همین الان شمارتو بزار

شماره ات و بزار

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .