باورهای ثروت ساز (متاپل)

تا حالا شده که احساس کنی که توی زندگی شکست خوردی؟ یا احساس کنی که با زندگی رویایی و اهدافت خیلی فاصله داری؟

فکر کنی برای رسیدن به چیزهایی که میخوای خیلی ضعیفی؟ فکر کنی که لایق یک زندگی خوب نیستی؟

اکثر آدم ها در مواقع شکست ها و سختی ها، دیگران و یا شرایط را مقصر میدونند و میخوان از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنن. همین باعث میشه که دست از تلاش کردن بردارن و به یک زندگی معمولی قانع بشن. این افراد رویاها و اهدافشون رو فراموش میکنن و درگیر روزمرگی میشن و هرگز خوشحال زندگی نخواهند کرد.

اما آدم های موفق و شاد، همیشه دلیل شکست هاشون رو درون خودشون جست‌وجو میکنن. اونا به توانایی های خودشون باور دارن…. باور دارن که لایق یه زندگی شاد، موفقیت و ثروت هستن، باور دارن که میتونن به همه رویا ها اهدافشون برسن…

اون ها میدونن که ریشه هر نرسیدن در درون انسان و افکارشه؛ باورهای محدود کننده ای مثل ترس از شکست یا قضاوت شدن، عدم اعتماد به نفس و… که توی ناخودآگاه ذهن ما وجود داره و میتونن مانع دستیابی به اهدافمون بشن.

 ما در اکثر مواقع بر اساس همین افکار نسبت به شرایط مختلف عکس العمل نشون میدیم. در واقع این ناخوداگاه ماست که ما رو کنترل میکنه. اما چه اتفاقی میفته اگر بتونیم کنترل ذهن ناخودآگاهمون رو به دست بگیریم و به آگاهی برسیم؟

تصور کنید که چه اتفاقی میفته اگر تو مواقع ناخوشایند، اتفاقات غیرمنتظره و یا وقتایی که عصبانی هستیم و استرس داریم، بتونیم واکنش درست و منطقی نشون بدیم و هیجانی عمل نکنیم؟ قطعا با این کار همه مشکلات به راحتی حل میشن و  مسیر رسیدن به اهدافمون هموار تر خواهد شد.

پس اگر ما ریشه این باور ها و افکار منفی و بازدارنده رو پیدا کنیم و روی طرز تفکرمون کار کنیم، میتونیم ابعاد مختلف زندگیمون رو بازبینی کنیم و به همه اهدافمون توی زندگی برسیم و موفقیت های مالی زیادی کسب کنیم. مطمئن باشید که ما هر چیزی را که واقعا بخواهیم به دست میاریم.

حتما شما هم دوست دارید که یک زندگی شاد برای خودتون بسازید، دوست دارید که روابط عاطفی و خانوادگی خوبی داشته باشید، دوست دارید که بتونید به شکل دلخواهتون زندگی کنید و هیچ دغدغه مالی ای نداشته باشید….

هیچ کدام از این موارد اتفاق نخواهد افتاد مگر با ایجاد تغییرات اساسی در افکار و رسیدن به کنترل ذهنی!

اگر از روزمرگی ها، دغدغه های مالی و تلاش های بی نتیجه خسته شدید، دوره متاپل به شما کمک خواهد کرد که با کنترل افکار و ذهن ناخودآگاهتان، شناخت باور های محدود کننده و رفع موانع ذهنی به زندگی رویایی خود برسید و همه چیزایی که میخواید رو به دست بیارید.

برای اینکه متوجه بشید که چطور میتونید بر افکارتون مسلط بشید و چارچوب های ذهنی جدید بسازید میتونید سه ویس رایگان  دوره متاپل رو گوش کنید .

این دوره شما رو به آگاهی واقعی میرسونه و باعث میشه که بتونید از همه توانایی هاتون در راستای رسیدن به زندگی ای که همیشه آرزوش رو داشتید، استفاده کنید. فراموش نکنید که اگر آرزو و رویایی دارید، توانایی رسیدن به آن به شما داده شده؛ پس برای تحقق آن ها تلاش کنید.

ویس های رایگان متاپل رو همین پایین گوش بده

۰:۰۰ / ۰:۰۰
قانون اول
۰:۰۰ / ۰:۰۰
قانون دوم

برای مشاوره در خصوص دوره باورها با کارشناسان ما، شماره ات و بزار تا طی ۴۸ تا ۷۲ شاعت آینده با شما تماس بگیرند.

شماره ات و بزار

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .