شما یا می‌تونید همرنگ جماعت بشید یا می‌تونید دنیا رو متحول کنید، ولی نمی‌تونید جفتش رو با هم انجام بدید.

آیا میدونستید با کار کردن از ۵ صبح تا ۱۲ صبح میتوانید کار یک هفته ی افراد دیگر را به طور کامل انجام دهید ؟

حتما برات عجیبه یا میگی مگه میشه؟ دوست من انرژی کیهانی ۵ صبح رو دست کم نگیر.
تمام افراد فوق العاده ثروتمند ۵ صبحی هستن، شاید درکش برات کمی مشکل باشه بزار با یک داستان خیلی کوتاه این مسئله رو بهت بگم .

در زمان های خیلی دور دو برادر باهم زندگی میکردن.
برادر بزرگ تر بیشتر تایم روزش رو کار میکرد تا بتونه از پس زندگی خودش بر بیاد ولی برادر کوچک تر نصف اون هم کار نمی‌کرد و زندگی خوبی برای خودش داشت و هیچ وقت عجله برای دیر شدن کارهای خودش نداشت .
یک روز که برادر بزرگ بعد از ساعت ها کار خسته کننده به خانه برگشت به خودش قول داد حتما از برادرش بپرسه راز اون چیه که با کار کم همیشه به تمام خواسته هاش رسیده.
شب گذشت و صبح برادر رفت سمت خانه برادرش ،بعد از احوال مرسی از اون پرسید راز تو چیه که با کار کم به تمام خواسته هات رسیدی؟ من هنوز نتونستم به خواسته هام برسم با اینکه خیلی کار میکنم.
برادرش به اون گفت من صبح زود بیدار میشم و از انرژی اون ساعت استفاده میکنم تا به خواسته هام برسم. زمانی که تو خوابی من کار میکنم و رویاهای خودم رو به واقعیت تبدیل میکنم، اما تو خوابی و وقتی بیشتر کار من انجام شده از خواب بیدار میشی و میری سراغ کار هات این اشتباهه تو هستش.

خیلی از مردم مثل برادر بزرگ تر هستن و همیشه گلایه مند از اینکه به هدف های خودشون نمیرسن.

زندگی ما بسته به تصمیمات ما جلو میره تو میتونی به خودت تمرین بدی و زود بیدار بشی و به تمام خواسته های خودت برسی و از ساعات طلایی استفاده کنی،میتونی بخوابی و سال ها بعد افسوس بخوری .

نتایج دانشجویان ما 

نظرات دانشجویان

اگر دلت میخواهد از جدیدترین دوره ۵ صبحم مطلع بشی شماره ات رو بزار

"*" indicates required fields

نام*
با کیبورد انگلیسی وارد کنید.
در صورت نداشتن کلمه (ندارم) را بنویسید.
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .