اگه دنبال راه پیشرفت و رسیدن به موفقیت هستی بدون الکی اینجا نیومدی

تاحالا شده با خودت فکر کنی ای بابا اینقدر کار میکنم تلاش می‌کنم چرا هنوز به چیزایی
که میخوام نرسیدم؟
چرا هر کار میکنم انگار یک گیری این وسط هست و باز نمیشه؟

جواب این سوال بر میگرده به باور های شما و قدرت جذب شما.

بزار برات یک مثال بزنم
مردی هر روز وقتی از سرکار برمی‌گشت خانه ، شروع به غر زدن می‌کرد که پول به سختی به دست میاد . اون مرد هر روز کارش همین بود در مقابل پسر کوچیک خودش این حرف ها رو تکرار میکرد . سال ها گذشت ، پسر بزرگ شد و مثل پدر خودش فکر می‌کرد که پول به سختی به دست میاد تا زمانی که با یک فرد ثروتمند آشنا شد، از اون پرسید من و پدرم خیلی کار می‌کنیم ولی پولی به دست نمی آوریم و پول سخت به دست میاد.مرد به پسر گفت تا زمانی که فکر کنی پول به سختی در میاد وضعیت تو همین می‌مونه و هیچوقت ثروتمند نمیشی چون باور های تو نسبت به پول تغییر کرده

وقتی باور های غلط، به ذهن شما غلبه کنه هرکاری که انجام بدین محکوم به شکسته حتی اگر درست ترین کار ممکن باشه .فرقی نمیکنه بازم نمیتونی چون باور به موفقیت نداری. باور های غلط ذهن شما فقط روی ثروتمند شدن شما تاثیر نمیزاره روی نرسیدن به هدف هایی که داری هم تاثیر میزاره، کاری میکنه تمام انرژیت از بین بره و قدرت جذب خواسته هات به پایین ترین حد خودش برسه و نیروی کائنات دیگه از شما حمایت نمیکنه.
بعضی ها، برای اینکه بتونن این باور های غلط رو اصلاح کنن چندین سال زمان گذاشتن ولی من میخوام راهی رو بهت یاد بدم که خیلی سریع تر عمل میکنه و تمام باور های غلط زندگیت رو از بین میبره . تکنیک لاواژ میتونه تمام باورهای منفی شما رو در ۸ جلسه اصلاح کنه و هر جلسه روی یکی از اصلی ترین باور های منفی شما کار میشه،بعد این دوره تو آدم معمولی نخواهی بود ، تمام باور های اشتباه رو از بین بردی و وارد دنیای جدیدی میشی که تمام عالم سر خم میکنه در مقابل خواسته هات.

این فرصت استثنائی رو از خودت دریغ نکن چون بعد ها باعث میشه هر روز افسوس این لحظه رو بخوری
یادت باشه هیچ چیز اتفاقی نیست.

نتایج دانشجویان ما