اسرار ناگفته فلسفه ذن

-چقدر روی ذهن خود کنترل دارید؟

-چطور میتوانید از ماتریکس تکرار شونده زندگی خود خارج شوید؟

-راز تاثیر تنفس جارگا بر روی جوانسازی پوست و خلاقیت چیست؟

-از داستان موفقیت کمپانی اپل و اتاق سفید استیو جابز اطلاعی دارید؟

شکستن طلسم ماتریکس با ذن

ذن اتصال بین دو دنیای درون و بیرون میباشد. این فلسفه ریشه در مکتبی چند هزار ساله در ژاپن دارد و موضوع اصلی و هدف غایی آن  ژرف نگری به ماهیت تمامی هستی و کائنات به وسیله تجربه مستقیم است.

در این فلسفه انسان همانند یک در گردان و چرخنده جهان بیرونی و درونی خود را به هم متصل میکند و به صورت ابدی از ماتریکس تکرار شونده زندگی خود خارج میشود.

در ذن فلسفه زمان و مکان گم میشود و محدودیت این دو مولفه برای انسان ها از بین میرود.

اولین پایه ذن، تنفسی به نام تنفس جارگاست. بعد از انجام دادن درست و اصولی این تنفس نتایج بی نظیری مثل جوان تر شدن به وسیله پاکسازی کل بدن و تنظیم فرکانس صدا و هرتز قلب و در نتیجه وارد شدن به وادی پولسازی و ثروت صورت میگیرد.

یکی از بزرگترین افراد جهان  یعنی استیو جابز، بعد از آشنایی با فلسفه ذن به طور اتفاقی در ژاپن، توانست کمپانی خود (اپل) را بعد از ۱۰ سال شکست پی در پی به اوج خود برساند و نجات دهد و تبدیل به ثروتمندترین فرد جهان شود.

متاذن، دوره ای که تاریخ ساز شد...

متاذن پرفروش ترین و پرطرفدارترین در بین بیش ۳۰ دوره مجموعه ما بوده. در این دوره دانشجویان توانسته اند نتایج شگفت انگیزی در مسائل مالی و معنوی و احساسی خود در زمان بسیار کمی به دست اورند و از ماتریکس یکنواخت زندگی خود خارج شوند.

مهم‌ترین و خاص ترین ویژگی که باعث متمایز شدن این دوره بوده تبدیل آموزش های این فلسفه از زبان بسیار سخت و نامفهوم و سنگین کتاب ها و اساتید معتبر جهانی به زبان بسیار سلیس، راحت و ساده آموزش ها میباشد.

شمارتو بزار تا کارشناسان ما طی ۴۸ ساعت با شما تماس بگیرند.

  • در صورت نداشتن کلمه (ندارم) را بنویسید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .